Naprawa zamków Warszawa Bemowo

Naprawa zamków Warszawa Bemowo


Kiedy warto naprawiać zamek?

Zepsuty zamek nie oznacza od razu wymiany. Każdy zamek, drzwi można naprawić. Wyboru pomiędzy naprawą i wymianą dokonuje się głównie w oparciu o kwestię ekonomiczną. Warto przeprowadzić naprawę w kilku przypadkach:

• uszkodzenie wkładki,
• uszkodzenie niewielkiej części wewnątrz zamka,
• uszkodzenie rzadkiego zamka - zepsuty zamek nie jest do nabycia na rynku krajowym,
• naprawa zamka, który został wycofany z produkcji i jest już niedostępny,
• stary, zabytkowy zamek - wymiana wiązałaby się z pozwoleniem konserwatora zabytków,
• ponadto naprawa zamka jest doradzana przez naszych specjalistów, gdy zamek użytkuje wiele osób, a dorobienie wszystkim użytkownikom kluczy przekracza koszt naprawy.

Warto do kryterium ekonomicznego dodać jeszcze kryterium estetyczne. Czasem wymiana starszych typów zamków na nowe modele powoduje uszczerbek na wyglądzie drzwi lub bram.

W takich wypadkach należy naprawę zostawić prawdziwym fachowcom. Pogotowie Zamkowe w Warszawie oddział Bemowo należy do najlepszych firm w kraju.

Specjaliści naszego Pogotowia Zamkowego biorą czynny udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez najlepszych producentów zabezpieczeń. Naprawa zamków to dla nas jedna z podstawowych usług.

Nasi technicy dzięki profesjonalnym narzędziom wykonują zlecenia precyzyjnie, starannie i szybko. W razie awarii można do nas dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Działamy 7 dni w tygodniu, w każde święto i dni wolne.

Dla wygody naszych Klientów przeprowadzamy również inne usługi ślusarskie.

Zepsuty zamek w drzwiach wejściowych wymaga natychmiastowej interwencji. Z tą myślą zaczynaliśmy działać jako Pogotowie Zamkowe w Warszawie, a teraz również jako oddział na Bemowie


Pogotowie Zamkowe w Warszawie oddział Bemowo dyżuruje pod numerem: 784-799-733